Календарі

Календар стане чудовим подарунком як для ділового партнера чи клієнта, так і для близького друга чи члена сім'ї. Гарний календар із фотографією або логотипом компанії точно не буде закинутий у дальній кут, а займе гідне місце в інтер'єрі, постійно звертаючи на себе увагу. Тому не варто економити, намагаючись замовити друк календарів за максимально доступною ціною, а потрібно звертатися лише до надійних виробників, які гарантують якість своєї продукції.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Календар 330х800мм, 12 листів, папір крейдований 200гр./м.кв, пружина+ригель

Швидке замовлення
Настінний перекидний календар 320х450мм, 7 листів, біла пружина, ригель, 1 шт. Розрахований на 7 фото.
Швидке замовлення

Тираж: 20шт (ціна без розробки макету). 

 
Швидке замовлення
Тираж: 20 шт
Тираж: 50 шт
Тираж: 100 шт
12 перекидних листів 
папір крейдований 150г/м.кв 1шт
Швидке замовлення
А3 12 листів пружина біла+ригель 1шт
Швидке замовлення
Папір крейдований 300г/м.кв 1шт
Швидке замовлення
А3 1шт папір крейдований 150г/м.кв
Швидке замовлення
Папір крейдований матовий 300 гр./м.кв. 100 шт, округлення кутів
Швидке замовлення
У складеному вигляді 100х70, двосторонній друк.
Крейдований папір 300г/м.кв, біговка, 100 шт.
Швидке замовлення
100х70мм папір крейдований матовий 300г/м.кв 100 шт
Швидке замовлення
A3 [297х420 мм]
A2 [420х594 мм]
A1 [594х841 мм]
A0 [841х1189 мм]

Замовити друк календарів у поліграфічному центрі "Друкарська Справа"

Саме таким виробником і є друкарня «Друкарська Справа», яка вже багато років займається печаткою календарів на замовлення в Дніпрі (Дніпропетровську). Висока якість паперу, сучасні технології цифрового друку календарів, а також професіоналізм і чуйність співробітників — саме завдяки всім цим якостям поліграфія «Друкарська Справа» здобула таку велику популярність як серед оптових замовників, так і серед індивідуальних покупців.

Щоб замовити виготовлення календарів на 2018 - 2019 рік, Ви можете особисто прийти до нашого офісу за адресою м. Дніпро, площа Героїв Майдану 1, офіс 322, або оформити покупку онлайн. Будь-які питання, пропозиції чи побажання Ви завжди можете обговорити з нашими консультантами за телефоном чи електронною поштою.

Виготовлення та друк фірмових календарів з логотипом

Головною відмінністю фірмового календаря з інших видів рекламної продукції його практична користь. Якщо понад 90% марних листівок або флаєрів відразу ж після отримання відправляються на дно кошика для сміття, то фірмовий календар з логотипом компанії, навпаки, до кінця року розміщується на самому видному місці. Таким чином, Ваші контактні дані завжди будуть перед Вашими клієнтами.

Поліграфія «Друкарська Справа» пропонує наступні види виготовлення календарів з логотипом на замовлення:

  • Друк настінних календарів.Це може бути один аркуш формату А3 на весь рік або перекидний календар, що складається з 12 сторінок А3 на місяць.

  • Друк настільних календарів.Такий календар є невід'ємним атрибутом будь-якого робочого столу ділової людини. Ви можете вибрати перекидний календар «Намет» з окремою сторінкою на кожен місяць або календар «Будиночок» з однією сторінкою на весь рік.

  • Друк квартальних календарів.Поквартальний календар складається із чотирьох так званих клапанів. Перший титульний клапан містить якесь рекламне зображення або логотип. Кожен із трьох клапанів містить календарну сітку на місяць і невеликий інформаційний блок внизу сторінки. На відміну від річного, поквартальний календар вигідно відрізняється великим розміром чисел, а на відміну від помісячного дозволяє планувати свою діяльність одразу на три місяці наперед.

  • Друк кишенькових календарів.Зручний, практичний та недорогий, кишеньковий календарик є не просто чудовим подарунком, а й ефективним рекламним носієм, на якому можна розмістити логотип та Ваші основні контактні дані. Розмір кишенькового календаря становить 100 x 70 мм.

  • Друк календарів з бігівкою.Такий календар із вигином посередині найчастіше використовується для розміщення інформації про вихідні дні, церковні свята та інші події. У складеному вигляді календар із біговкою також має розмір 100 х 70 мм.

Календарі з фотографіями на замовлення

Крім друку фірмових календарів з логотипом, друкарня «Друкарська Справа» спеціалізується також і на виготовленні календарів з фотографіями. Якщо Ви шукаєте оригінальний, корисний, але при цьому недорогий подарунок, то календар з фото підійде для цих цілей якнайкраще. Ви можете замовити друк на календарі спільного фото з другом, коханою людиною чи усією родиною. Щоразу звіряючись із сьогоднішньою датою, людина звертатиме увагу на цю фотографію та відчуватиме тепле, приємне почуття.